www.puhkemajad.eu
In English Mökit Virossa Auf Deutsch På Svenska

Puhkemajad ja suvilad Kuressaares

Üüri puhkemaja või suvila Kuressaarest!1

Suvila - Veski, Kuressaare, Saaremaa

Suvila - Veski MAJA kuni 7 inimesele (max 5 täiskasvanut) KURESSAARE suvituspiirkonna südames - suplusranna, SPAde ja piiskopilinnuse vahetus läheduses!
Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele jääb jahisadam, hulgaliselt kohvikuid ja restorane, kauplusi.
Majas on elutuba, 3 magamistuba (1 magamistuba on läbikäidav), köök ja söögituba, valgusküllane puhkenurk kinnisel verandal, 2 WC-d, 2 dušinurka.
Kokku on majas 6+1 voodikohta: 2 laia kaheinimesevoodit, 2 üheinimesevoodit ja lisavoodi (hinna sees).
TV. Internet. Pesumasin. SAUN.
Majal on oma väike, kuid väga privaatne siseõu. Aiamööbel. Grillimisvõimalus. Õuemajas asub saun (puuküttega, lisatasu eest).
Parkimine puhkemaja kinnises hoovis (2 autokohta).Suvila - Raudtee, Kuressaare, Saaremaa

Suvila - Raudtee Väiksem puhkemaja kuni 6 inimesele Kuressaares Saaremaal vaikses ja rahulikus eramajade piirkonnas.
Kuressaare kesklinn jääb 10 minutilise jalgsitee kaugusele. Mõnusa suvise jalutuskäigu kaugusele jääb ka rand, ajalooline piiskopilinnus, SPAd, kohvikud, pubid, kaubanduskeskused.
Majas on elutuba, köök, eraldi magamistuba, duširuum+WC.
Kokku on 3+3 voodikohta: magamistoas lai kaheinimesevoodi ja lisavoodi (välivoodi, hinna sees), elutoas üheinimesevoodi, lisakohana ka diivanvoodi.
TV. Internet. Pesumasina kasutamise võimalus.
Suvila on ümbritsetud kinnise aiaga, privaatsust lisab aiaäärne hekk. Aiamööbel. Grillinurk. Aias väike veesilm.
Parkimine puhkemaja kinnises hoovis (tasuta).Puhkemaja - Nõmme, Kuressaare, Saaremaa

Puhkemaja - Nõmme 2009. aastal valminud ruumikas puhkemaja kuni 10 inimesele ühes populaarsematest suvituslinnadest - Kuressaares. Suvila asub vaikses ja rahulikus eramajade piirkonnas ja sobib suurepäraselt puhkuse veetmiseks kahele rahu armastavale perekonnale. Majal on 3 korrust. Teisel korrusel asub avar elutuba, söögituba ja köök, suur istumisvõimalusega rõdu. Kolmandal korrusel on 5 (+1) magamistuba. Kõikides tubades on 2 voodikohta ja oma duširuum koos WC-ga. Lisaks ka väike ühine puhkenurk, kust viib otseuks rõdule, kus on päikesepaistelise ilmaga hea istuda ja kohvi juua. Suvila esimesele korrusele jäävad saun, duširuum, mullivann (lisatasu eest), abiruumid. TV. Nõudepesumasin. Pesumasin. Aias istumise ja grillimise võimalus. Parkimine puhkemaja ees (tasuta). Kuressaare kesklinn oma vaatamisväärsuste, arvukate söögikohtade, SPAde ja teiste vaba aja veetmise võimalustega jääb 2-3 km kaugusele.1