www.puhkemajad.eu
In English Mökit Virossa Auf Deutsch På Svenska

Puhkemajad ja suvilad Saaremaal

Üüri puhkemaja või suvila Saaremaalt!1 2 »»

Puhkemaja - Karujärv, Kärla, Saaremaa

Puhkemaja - Karujärv Kahekorruseline puhkemaja 6 inimesele asub Saaremaal Karujärve ääres. Suvila on ehitatud 1900.aastal ja renoveeritud 1997.aastal. Renoveerimise käigus on püütud ehitises võimalikult palju säilitada vana ja talupoeglikku, pakkudes samal ajal ka kaasajale omaseid olmekomponente. Suvila esimesel korrusel asub kööginurk, duširuum koos WCga, eraldi asuv magamistuba laia kaheinimesevoodiga. Teisel korrusel on kaks väikest tuba 4 üheinimesevoodiga. Eraldi majas asub ehedalt vanaaegne saun (lisatasu eest). Puhkemaja asub looduskaunist Karujärvest 250 m kaugusel. Liivane rand. Saaremaa suurimasse keskusesse - Kuressaare linna - on kõigest 25 km.Suvila- Mändjala I, Kaarma, Saaremaa

Suvila- Mändjala I Kahekorruseline oma aiaga puhkemaja 5 inimesele Saaremaal Mändjalas, Kuressaare linnast kõigest 9 km kaugusel. Liivase kaldaga suplusrannani on umbes 1 km.
Majal on 2 korrust. Sisustamisel on rohkesti kasutatud eestlaste vanaaegset käsitööd, mööblit.
Alumisel korrusel asub köök, söögituba, 1 väike magamistuba üheinimesevoodiga, saun, duširuum, WC.
Teisel korrusel on 2 tuba. Esimeses toas (läbikäidav) on kaks laiemat üheinimesevoodit. Tagumises, privaatses toas on lai kaheinimesevoodi ja pääs väikesele rõdule.
Esimesel korrusel asuvas kaminaga köögis on võimalik valmistada ja serveerida sööki.
Saun asub puhkemaja alumisel korrusel. Saun on puuküttega ja on lubatud vihelda.
Söögitoast pääseb otse avarasse rohelisse kinnisesse aeda. Grillimisvõimalus. Lastele on aias kiik.Suvila - Rootsiküla, Kihelkonna, Saaremaa

Suvila - Rootsiküla Kahekorruseline palkmaja kuni 6 inimesele, sobib suurepäraselt privaatsust ja looduskeskset puhkust nautivale väiksemale seltskonnale või perele. Hea võimalus ka linnuturismist huvitatutele: Vilsandi rahvuspargi keskus asub kõigest kilomeetri kaugusel Loona mõisas, mõne kilomeetri kaugusele jäävad mereäärsed vaatlustornid, hea võimalus külastada lähedal asuvat Vilsandi saart, rahvuspargi matkarajad 500 m kaugusel jne.
Majas on avatud köök söögi tegemise võimalusega (puupliit), elutuba, WC, pesemisvõimalused eesti vanade kommete kohaselt saunas.
Suvila teisel korrusel on kaks eraldi asuvat magamistuba. Mõlemas on toas on lai kaheinimesevoodi (kokku 4 magamiskohta), ühes magamistoas on soovi korral võimalik lapsele tekitada lihtne magamiskoht.
2 lisakohta (hinna sees) on elutoas diivanvoodil.
Majapidamise ja WC vesi majas, soe vesi boileriga, joogivett saab soovi korral poest (Kihelkonnas – 2 km).
Üldvalgus -aku (12V); võimalus kasutada generaatorit (220V)
Gaasikülmik. Gaasipliit.
Meri 200 m kaugusel. Supelrand 3 km kaugusel.Suvila - Kasemetsa, Pihtla, Saaremaa

Suvila - Kasemetsa Hea võimalus veeta puhkus Saaremaal 1930ndatel aastatel ehitatud ehtsa rookatusega maamajas (kuni 7 inimesele). Suvila asub väikese metsatuka servas ja sobib peredele, kes naudivad privaatsust ja vaikset looduskeskset olemist. Saaremaa suurimasse keskusesse – Kuressaare linna – on kõigest 25 km. Majas on 2 korrust. Esimesel korrusel on avar elutuba, köök, üks magamistuba 3 voodikohaga (1 kaheinimesevoodi ja 1 üheinimesevoodi), duširuum ja WC. Teisel korruse on suur magamistuba 4 voodikohaga (4 üheinimesevoodit). Majast mõned meetrid eemal õuel asub ainulaadne tuuliksaun. TV. Soe ja külm vesi. Elektriküte. Saun. Suvila ümber on avar viljapuudega õu. Grillimisvõimalus.Suvila Saaremaa - Mässa, Torgu, Saaremaa

Suvila Saaremaa - Mässa Suurepärane suvituskoht Saaremaal kuni 7 inimesele!
Kaunisse ja hästihooldatud avarasse suvikakomplekssi kuulub kahekorruseline elumaja, eraldi köögimaja, saun, väliköök.
Vanaaegses stiilis kujundatud elumajas on kaks magamistuba (kokku 6 voodikohta), väike kööginurk, kaminaga elutuba, WC.
Köögimajas on head võimalused söögi valmistamiseks. Köögimajal on olemas terrass, kus samuti on võimalik istuda ja süüa. Otse köögimaja kõrval asub katusealune väliköök, kus on võimalik istuda ja grillida. Köögimaja katusealusesse on ehitatud magamisnari (1 lisakoht).
Kompleksis on ka eraldi saunamaja koos duširuumi ja puhketoaga. Saunal on oma terrass ja istumiskohad. Sauna kõrval on väike tiik.
Kogu on piiratud kinnise aiaga ja asub suurest teest natuke eemal vaikses privaatses kohas, mistõttu sobib suurepäraselt ka lastega peredele.
Kuressaarest suvilani on korralik asfalttee, mistõttu kohalesõit on kiire ja mugav. Sama tee äärde jäävad Saaremaa ühed populaarsemad liivase kaldaga suplusrannad Mändjalas ja Järvel.Puhkemaja II - Kipi küla, Lümanda, Saaremaa

Puhkemaja II - Kipi küla Puhkus Saaremaal!
Puhkemaja asub Lääne-Saaremaal, Kuressaarest 35 km kaugusel Lümanda vallas Kipi külas. Suvila on kahekorruseline puidust ja rookatusega, valminud 2003. aastal. Magamistoad on ülemisel korrusel, alumisel korrusel kaminaga elutuba kööginurgaga, saun, dušš, WC. Internetiühendus.
Magamistubades on kokku 4+2 voodikohta. 2 lisakoha võimalus (lisatasu eest).
Suvila juures on grillimiskoht ja lõkkeplats. Lastele on suur mängulaev, kiik, linnu- ja loomavaatlustorn, matkarada erinevate atraktsioonidega, raja pikkus 3,5 km. Meri on 1 km kaugusel ja mere ääres on allikas puhta, selge veega. Lisaks veel jalgrattad, võrkpalliplats ja korvpallirõngas, pallid, võimalused jahipidamiseks ja kalastamiseks, paadisõiduks kaunil Läänemerel.
Puhkemajast 100 m kaugusel on hubane külalistemaja, kus on võimalus iga päev süüa-juua.
Avatud aastaringselt.Puhkemaja - Pärsama I, Leisi, Saaremaa

Puhkemaja - Pärsama I Väike hubane privaatsust pakkuv puhkemaja kuni 4 inimesele Saaremaa väga kaunis piirkonnas - Saaremaal Leisi vallas Pärsamal. Lähedale jäävad kenad rannaalad, Triigi sadam, Angla tuulikud.
Suvila ajalugu ulatub 1888. aastasse ja oli algselt kasutusel aidana. Restaureerimisel puhkemajaks on peetud oluliseks säilitada vanaaegset miljööd. Siseviimistlusse ja kujundusse on lisatud tänapäevaseid elemente ja mugavusi.
Esimesele korrusele jääb elutuba, kööginurk, duširuum+WC. Suvila teisel korrusel asub 2 magamistuba, kus on kokku 4 voodikohta (2 voodikohta hinna sees; 2 lisatasu eest, sh lapsed 0-6a tasuta).
TV. Aiamööbel.
Suvila ümbrus ja õueala on püütud säilitada võimalikult looduslähedase ja ehedana: avar maa-ala on looduslikult metsik ja romantiline, puhkemaja ümbritseb kõrge hein, kadakad ning jalutuskäigu kaugusel metsast leiab eest vaikse oja. Peremaja jääb 100 m eemale.Suvila - Veski, Kuressaare, Saaremaa

Suvila - Veski MAJA kuni 7 inimesele (max 5 täiskasvanut) KURESSAARE suvituspiirkonna südames - suplusranna, SPAde ja piiskopilinnuse vahetus läheduses!
Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele jääb jahisadam, hulgaliselt kohvikuid ja restorane, kauplusi.
Majas on elutuba, 3 magamistuba (1 magamistuba on läbikäidav), köök ja söögituba, valgusküllane puhkenurk kinnisel verandal, 2 WC-d, 2 dušinurka.
Kokku on majas 6+1 voodikohta: 2 laia kaheinimesevoodit, 2 üheinimesevoodit ja lisavoodi (hinna sees).
TV. Internet. Pesumasin. SAUN.
Majal on oma väike, kuid väga privaatne siseõu. Aiamööbel. Grillimisvõimalus. Õuemajas asub saun (puuküttega, lisatasu eest).
Parkimine puhkemaja kinnises hoovis (2 autokohta).Puhkemaja - Koiduvälja I, Leisi, Saaremaa

Puhkemaja - Koiduvälja I Puhkemaja kuni 7 inimesele Saaremaa südames, vaikses ja rahulikus piirkonnas, Kuressaarest 30 km.
Puhkemaja esimesel korrusel asub elutuba ja väike kööginurk. Teisele korrusele jääb avatud magamisruum.
Kokku on majas 4+3 magamiskohta: 4 üheinimesevoodit, diivanvoodi ja lisakoht (paks madrats, hinna sees).
TV. Internet oma arvuti kasutajale. Pesumasina kasutamise võimalus.
Suur kinnine krunt. Lastele liivakast ja kiik. Piljard (lisatasu eest). Grillimisvõimalus.
Sauna kasutamise võimalus (lisatasu eest).
Parkimine kinnisel õuealal (tasuta).
Lähedale jääb populaarne turismimagnet - Angla tuulikute kompleks. Meri ja ujumisvõimalus 13 km kaugusel. Mugav võimalus külastada Saaremaa erinevaid piirkondi ja tutvuda kohaliku eluoluga.Puhkemaja - Koiduvälja II, Leisi, Saaremaa

Puhkemaja - Koiduvälja II Puhkemaja kuni 9 inimesele Saaremaa südames, vaikses ja rahulikus piirkonnas, Kuressaarest 30 km.
Puhkemaja esimesel korrusel asub elutuba koos väikese kööginurgaga. Teisele korrusele jääb avatud magamisruum.
Kokku on majas 6+3 magamiskohta:1 kaheinimesevoodi (120 cm), 4 üheinimesevoodit, diivanvoodi ja tugitoolvoodi.
TV. Internet oma arvuti kasutajale. Pesumasina kasutamise võimalus.
Suur kinnine krunt. Lastele liivakast ja kiik. Piljard (lisatasu eest). Grillimisvõimalus.
Sauna kasutamise võimalus (lisatasu eest).
Parkimine kinnisel õuealal (tasuta).
Lähedale jääb populaarne turismimagnet - Angla tuulikute kompleks. Meri ja ujumisvõimalus 13 km kaugusel. Mugav võimalus külastada Saaremaa erinevaid piirkondi ja tutvuda kohaliku eluoluga.Suvila - Maasi, Orissaare, Saaremaa

Suvila - Maasi Suvila kuni 8 inimesele Saaremaa idaosas, merest kõigest 1 km kaugusel.
Majas on kööktuba, elutuba, magamistuba, SAUN+duširuum, väike puhketuba, suur valgusküllane veranda.
Kokku on 2+6 voodikohta: kaheinimesevoodi (140cm) eraldi asuvas magamistoas, diivanvoodi elutoas ja lisavoodi (välivoodi, hinna sees) elutoas ning diivanvoodi kööktoas, soovi korral diivanvoodi ühele sauna ees olevas väikeses puhketoas.
TV. Internet oma arvuti kasutajale. Pesumasin. Grillimisvõimalus. Jalgrataste rentimise võimalus (4 tk, lisatasu eest).
Parkimine õuealal.
Suvila ümbritseb 5000m2 suurune aiata krunt, mis suurelt osalt on piiratud hekiga. Naabreid vahetus läheduses ei ole.
ca 1 km pikkune otsetee viib mereni, kus kena looduslik kadastik võimaldab mõnusat privaatset olemist, päikesevõtmist. Ujumisvõimalus.
Kuivastu sadam on 28 km. Kuurortlinn Kuressaare jääb 55 km kaugusele.Puhkemaja - Mändjala II (Tiigi), Kaarma, Saaremaa

Puhkemaja - Mändjala II (Tiigi) Puhkemaja kuni 10 (+5) inimesele Saaremaal Mändjalas otse looduskauni väikese järve mõõtu tiigi kaldal. Liivase rannaalaga meri jääb kõigest 2 km kaugusele. Väikese autosõidu kaugusel asub kuurortlinn Kuressaare.
Puhkajate kasutada on kahekorruselises puhkemajas 7 magamistuba, kaminatuba koos avatud kööginurgaga, 4 dušinurka ja 4 WCd. SAUN.
Kokku on magamistubades 15 voodikohta:
* 10 voodikohta hinna sees (toad nr 2, 3, 4, 5, 6)
* 5 voodikohta lisatasu eest (toad nr 1 ja 7).
TV. Internet (WiFi) oma arvuti kasutajaile.
Grillimisvõimalus. Lastele korvirõngas, erinevad kiiged, liumägi kaldalt otse veekogusse.
Parkimine puhkemaja ees.
Suvila ümber on suur haljastatud aiata krunt, mis võimaldab mõnusat privaatset olemist. Väga rahulik suvilate piirkond.
Vaid 9 km kaugusele jääv Kuressaare pakub mõnusaid ajaveetmisvõimalusi SPAdes, pubides, restoranides, piiskopilinnuses ja mujal.
NB! Saaremaa on suurepärane paik linnuvaatluse harrastajatele!
Suvila on broneeritav aastaringselt!Puhkemaja - Põllu/Mändjala III, Kaarma, Saaremaa

Puhkemaja - Põllu/Mändjala III Puhkus Saaremaal Mändjalas!
Kuressaare kõigest 9 km kaugusel. Lähim suplemisvõimalus 20m kaugusel väikese järve mõõtu tiigis. Liivarand ja meri kõigest 2 km kaugusel.
Väike ühekorruseline suvemaja sobib 1 suuremale või kahele väiksemale perele (kokku kuni 8 inimest). Majas on 2 eraldi sissepääsuga kööktuba. Kummaski majapooles on oma duširuum+WC.
Voodikohti on 4+4: kaks laia kaheinimesevoodit ja 2 diivanvoodit.
TV. Grillimisvõimalus. Suur avatud krunt.
Parkimine puhkemaja juurde rajatud parkimisplatsil.
Lemmikloomad lubatud.Puhkemaja - Peetri/Mändjala IV, Kaarma, Saaremaa

Puhkemaja - Peetri/Mändjala IV Väike puhkemaja kuni 5 inimesele Saaremaal Mändjalas.
Sobilik väiksemale perele või 2-3 täiskasvanule.
Liivase rannaalaga meri jääb kõigest 2 km kaugusele. Lähim ujumisvõimalus 50 m kaugusel väikeses järve mõõtu tiigis. Väikese autosõidu kaugusel asub kuurortlinn Kuressaare.
Suvila esimesel korrusel asub kööktuba, duširuum+WC. Veranda. Katusekorrusele jääb väike avatud magamisruum.
Kokku on majas 5 magamiskohta: 2 üheinimese voodimadratsit ja välivoodi katusekorrusel ning diivanvoodi puhkemaja alumisel korrusel.
TV. Grillimisvõimalus. Lemmikloomad lubatud.
Parkimine puhkemaja juures asuval parkimisplatsil.Turismitalu - Riksu, Lümanda, Saaremaa

Turismitalu  - Riksu Suurepärane võimalus veeta oma suvepuhkus eemal linnakärast ning nautida ehedat maaelu Saaremaa läänerannikule jäävas turismitalus. Hea asukoht võimaldab teha päevaseid väljasõite saare erinevatesse piirkondadesse. Väikese autosõidu kaugusele jääb mitu suuremat ja väiksemat ujumisranda. Kuresaare jääb 20minutilise autosõidu kaugusele (hea asfalttee).
Puhkajatele on pakkuda eraldi puhkemaja kuni 10 inimesele.
Majas on kaminaga söögituba, köök, 3 magamistuba, duširuum ja SAUN. Majast 5 m kaugusele jääb valgustatud välikäimla.
2 magamistuba on küll läbikäidavad, kuid soovi korral on võimalik tekitada 2 privaatset magamistuba kahe eraldi pere jaoks.
Soovi korral veel 3 lisakohta (välivoodid, lisatasu eest!)
Huvilistel võimalik näha lambaid, kitsi. Õuel lastele kiik.
Jalgrataste laenutamise võimalus (2 tk, kokkuleppel, lisatasu eest).
Lemmikloomad lubatud!Puhkemaja (MERE ääres) - Salme I, Salme, Saaremaa

Puhkemaja (MERE ääres) - Salme I Kaasaegselt renoveeritud MEREVAATEGA eramu 6 inimesele (max 4 täiskasvanut!) Saaremaal, Kuressaarest kõigest 18 km kaugusel.
Nii toast kui ka puhkemaja terrassilt avaneb luksuslik vaade! Külaliste kasutada on puhkemaja merepoolne territoorium väikese puudesaluga.
Suvila esimesel korrusel asub avatud köögiga elutuba, SAUN, duširuum, pesuruum, WC. Suvila merepoolses küljes on avar kaminaga terrass, mis on meretuulte kaitseks osaliselt ümbritsetud klaasseinaga.
Suvila teisele korrusele jäävad magamisruumid - 2 magamistuba. Esimeses magamistoas (läbikäidav) on lai kaheinimesevoodi, privaatses magamistoas on diivanvoodi ja lühem (160 cm) üheinimesevoodi lapsele. Soovi korral võimalus veel 2 lisakohale (kahekohaline madrats, hinna sees).
TV. Muusikakeskus. Pesumasin. Internet oma arvuti kasutajale. SAUN. Merevaatega terrass.
Parkimine puhkemaja ees (tasuta). Võimalus hoida oma jalgrattaid kinnises hoiuruumis.
Hea asukoht võimaldab teha poolepäevaseid väljasõite Saaremaa erinevatesse piirkondadesse. Lähedale jäävad Saaremaa tuntumad liivarannad (Mändjalas ja Järvel).
Samuti jääb Kuressaare oma vaba aja veetmise võimalustega väikese autosõidu kaugusele.Suvila - Mändjala III, Kaarma, Saaremaa

Suvila - Mändjala III 1990.aastatel ehitatud kahekorruseline suvila Kuressaare lähedal Mändjalas suvilate piirkonnas. Kuurortlinn Kuressaare jääb kõigest 9 km kaugusele. Liivase kaldaga mererannani on veidi üle 1 km.
Suvila sobib väiksemale 7-liikmelisele seltskonnale, kus on max 4 täiskasvanut!
Suvila I korrusele jääb avatud kööginurgaga elutuba, 2 magamistuba, duširuum ja WC. Magamistoad on omavahel väikese vahekoridoriga ühendatud, soovi korral aga võimalik kasutada täiesti eraldi (kummalgi on lisaks ka eraldi sissekäik). Magamistubades on kokku 4 magamiskohta.
II korrusele jääb avatud ruum, mille katusenurkade alla on ehitatud 2 magamisnurka, kus on 3 üheinimesevoodit. II korrusel on 2 rõdu koos rõdumööbliga.
Suvila taga on lahtine poolvarjatud õueala, kus on grillimisvõimalus, päevitamisvõimalus, õuekiik.
Suuremad kaubanduskeskused, SPAd, söögikohad, piiskopilinnus asuvad Kuressaares. 2011.aasta sügiseks renoveeriti Kuressaarest Mändjala suunas väljuv maantee. Hea bussiühendus.Suvila - Raudtee, Kuressaare, Saaremaa

Suvila - Raudtee Väiksem puhkemaja kuni 6 inimesele Kuressaares Saaremaal vaikses ja rahulikus eramajade piirkonnas.
Kuressaare kesklinn jääb 10 minutilise jalgsitee kaugusele. Mõnusa suvise jalutuskäigu kaugusele jääb ka rand, ajalooline piiskopilinnus, SPAd, kohvikud, pubid, kaubanduskeskused.
Majas on elutuba, köök, eraldi magamistuba, duširuum+WC.
Kokku on 3+3 voodikohta: magamistoas lai kaheinimesevoodi ja lisavoodi (välivoodi, hinna sees), elutoas üheinimesevoodi, lisakohana ka diivanvoodi.
TV. Internet. Pesumasina kasutamise võimalus.
Suvila on ümbritsetud kinnise aiaga, privaatsust lisab aiaäärne hekk. Aiamööbel. Grillinurk. Aias väike veesilm.
Parkimine puhkemaja kinnises hoovis (tasuta).Suvila - Tehumardi, Salme, Saaremaa

Suvila - Tehumardi Ruumikas eelmine sajandi esimeses pooles ehitatud talumajast renoveeritud suvila kuni 8 inimesele Saaremaal - Kuressaarest 17 km kaugusel, merest 700 m kaugusel, liivarannad algavad 3 km kauguselt.
Suvilas on köök+söögituba, 3 magamistuba, saunakompleks, WC. Üks magamistubadest on ümber ehitatud kunagisest rehetoast, mis lisab toale teatavat ajaloohõngu ning samuti pakub kuumade suveilmade korral mõnusat jahedust. Saunakompleksi kuulub suur puhketuba, kust pääseb otse õue, duširuum koos mullivanniga ning saun. Suvila juurde kuulub oma terrass, kus on istumisvõimalused.
Magamistubades on kokku 6+2 voodikohta: 2 laia kaheinimesevoodit, diivanvoodi, 2 üheinimesevoodit.
TV. DVDmängija. Pesumasin. Konditsioneer. Mullivann. Saun.
Suvila ümber on suur aiaga piiramata hooldatud mõne abihoonega krunt. Grillimisvõimalus.
Lemmikloomad lubatud.
Parkimine puhkemaja õuealal.Puhkemaja - Juhani, Kaarma, Saaremaa

Puhkemaja - Juhani Puhkemaja Saaremaal liivarandade läheduses! Puhkemaja kuni 8 inimesele Saaremaal Mändjalas. Puhkemaja asub väikesel privaatsel metsalagendikul. Kaunid liivarannad jäävad 10-15minutilise jalutuskäigu kaugusele. Suuremad kaubanduskeskused, kohvikud-restoranid 12 km kaugusel Kuressaares. Puhkemaja on valminud 2008. aastal. Suvila I korrusel asub suur avatud köögiga elutuba, magamistuba, SAUN+dušs, WC. Teisele korrusele jääb puhkenurk ja 2 eraldi asuvat magamistuba. Puhkenurgast viib otseuks rõdule. Magamistubades on kokku 5 voodikohta. Lisaks diivanvoodi all elutoas ning 2 välivoodit. Laste reisivoodi. TV. DVD-mängija. Pesumasin. Grillimisvõimalus. SAUN. 2 jalgratast (naiste linnarattad). Aiamööbel. Lastele liivakast, kiiged, batuut. Parkimine puhkemaja lähedal.1 2 »»